Formacionet zyrtare: Kazakistani-Shqipëria

Me fillim nga ora 15:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Kazakistanit dhe Shqipërisë, duel ky në kuadër të rundit të tretë në grupin C për Ligën e Kombeve.
“Kuq e zinjtë” futen me një formacion të frikshëm për të mbledh pikët e plota nga kjo përballje.
Të dy trajnerët kanë zbuluar edhe 11-shet e tyre startues për këtë ndeshje të rëndësishme.

Leave a Comment

Your email address will not be published.