Sabri Fejzullahu godet rëndë “Për Dashurinë”

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip, shkruan IndeksOnline
Për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.
http://https://www.youtube.com/watch?v=prirSjpO9tk&feature=emb_logoKëngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore.

Leave a Comment

Your email address will not be published.