Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër

Arnold i është nënshtruar një operacioni.

Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.
Lajmin e dha vetë aktori dhe ish guvernatori i Kalifornisë, në rrjetet sociale.
“Falë ekipit të Klinikës Cleveland unë kam një valvul të ri të aortës që përputhet me valvulën time të re pulmonare nga operacioni im i fundit”, shkruan Arnold Schwarzenegger .

Schwarzenegger shtoi se ndihet shkëlqyeshëm.

Leave a Comment

Your email address will not be published.